Prodám notebook HP nx7400, Core2Duo 2 GHz, 3 Gb RAM (volitelně DVB-T tuner, externí disk), Ostrava, sleva

Prodám HP nx7400

Prodám HP nx7400

Již není aktuální. Respektive jsem si aktuálně notebook ponechal a provozuji jej s Linuxem. Kdybyste přesto o něm měli zájem, klidně mě kontaktujte.


 

Prodám notebook značky Hewlett-Packard HP nx7400, s dvou jádrovým procesorem Core2Duo T7200 na frekvenci 2 Ghz a 8 MB vyrovnávací pamětí (nejlépe osobní předání – Ostrava). Notebook má 3 Gb RAM paměti, 120 GB pevný disk, Super-multi vypalovačku (poradí si s DVD+/-RW, i dvouvrstými DVD médii, ale i DVD-RAM disky. Na DVD-RAM disky dokáže zapisovat jako na pevný disk a tedy i průběžně mazat. LCD display notebooku nemá žádné vadný pixely, display je lesklý (systém pro jasnější barvy), rozměry 15,4 palců, 1280×800 pixelů, širokoúhlý. Baterie je 6 článková, vydrží 2 hodiny. Vydrží i něco přes 2 hodiny – to dle zátěže – ale po 2 hodině se může stát že se PC sám vypne. V době koupě stál notebook 36 000 Kč a jednalo se o špičkově výkonný “stroj”. I dnes se jedná o nadprůměrně výkonný notebook za dobrou cenu.

 

Software: Originální Windows XP Home, 2x DVD disky pro obnovení operačního systému Windows. V počítači je nainstalován originální antivir Norton Antivirus 2006 s 60 dny odběru virových definic zdarma. Po 60 dnech funguje dále, ale již nestahuje aktualizace z internetu. Po obnovení systému z DVD Norton Antivirus opět 60 odebírá virové definice (vyzkoušeno). Obnovením systému lze tedy mít antivir stále aktuální.
Vypalovací software Sonic – vypalování i vytváření legálních kopií DVD disků, dokáže i vytvářet ISO obrazy disků.
WinDVD – program pro přehrávání DVD disků a videí z DVD rekordérů. Ve spojení s DVD-RAM bez problémů přehrává video DVD disky nahrané na DVD rekordérech Panasonic.

Dále mohu dodat libovolný freeware program. Používám a dle dohody mohu i nainstalovat:
OpenOffice – obdoba Microsoft Office 2007 nebo 2010
GIMP – alternativa k Adobe Photoshop pro profi úpravy fotografií
XnView – výborný prohlížeč a správce fotografií a obrázků (obdoba ACDSee)
Inkscape – vektorový editor, obdoba Corel Draw nebo Adobe Illustrator
FreeCommander – souborový manažer, správce souborů (obdoba správce Total Commander)
Mozilla Firefox / Opera / Apple Safari / Google Chrome / Chromium / Internet Explorer 8 – internetové prohlížeče (dle volby)
Mozilla Thunderbird – e-mailový klient
PDFCreator / doPDF – tvorba PDF z jakéhokoliv programu
ZoneAlarm – osvědčený firewall chránící počítač proti útokům z venčí i proti nechtěnému odesílání infomací programy v počítači (má velmi jednoduché ovládání)
KeePass – program pro úschovu hesel a rozličných citlivých údajů v počítači
TaskZip – výborný program pro rychlé zálohování dat na USB flash disk nebo externí harddisk
Video Edit Master – program pro snadné ořezání a vymazání reklam z MPEG2 souborů (např. z DVB-T tuneru)
nainstalování balíku kodeků pro přehání všech video a audio souborů. Recenze programu Zde.

Volitelně mohu k notebooku přidat:

  • 80 GB USB 2,5 palců veliký externí HDD pevný disk. Jedná se o velikost disku ve velikosti dlaně – značka je Seagate, ještě je v záruce;
  • DVB-T tuner AverTV Volar GPS – digitální tuner s GPS přijímačem; DVB-T tuner umožňuje sledovat 12 digitálních kanálů + digitální rádia. Má dálkové ovládání, podporuje nahrávání pořadů. Chová se jako DVD rekorér: v AverTV programu naprogramujete co chcete nahrát a počítač uspíte. Tuner poté počítač sám probudí, daný pořad nahraje a opět jej uspí – vše bez vaší asistence klidně v noci.

V případě zájmu mohu vše předvést. Na základě vážného zájmu notebook přeinstaluji (systém bude zcela čistý, počítač dostanete ve stavu v jakém jsem si jej donesl z obchodu já).

Pokud vás nabídka zaujala kontaktujte mne prosím ZDE. Jsem z Ostravy, upřednostním osobní předání.

Další mé nabídky a poptávky můžete nalézt v mém osobním bazaru.