Vyhrajte AVG antivirus zdarma v počítačové hře

Firma Grisoft je u nás známá tím, že vyrábí dnes už legendární antivirový program AVG. Ten si sice můžete pro domácnosti stáhnout zdarma ve verzi AVG Free, ale je anglicky a nemá všechny funkce, které nabízí placená verze. Nyní je ale možnosti získat antivir AVG i v plné verzi zdarma. Stačí pouze v počítačové hře získat v daném tydnu nejvíce bodů a daná licence AVG na 12 měsíců je vaše.

Proto abyste získali antivirus AVG zdarma na 1 rok, musíte vždy v neděli mít na svém “kontě” ve hře Shark Shooter (česky: stříleč žraloků, lépe možná lovec žraloků) nejvíce bodů. Soutěž, nebo možná spíše lépe řečeno hra trvá do 29.6.2009. Podrobné pravidla hry (i když tedy nejsou nijak dlouhé) se vám zobrazí poté, co hru dohrajete.

O co ve hře vlastně jde? Ovládáte lodičku, která střílí (zabíjí) žraloky, kteří na ní najíždějí. Malá nevýhoda je, že loďka v tom směru ve kterém střílí tak v tomto směru se i pohybuje. Vlastně se tak k těm žralokům na které střílíte přibližujete. Ze začátku střílíte jednoduchou základní zbraní, posléze získáte zbraň, která střílí více smrtelných šípů na žraloky. Případně vám může pomoci barel (asi s ropou), který když sestřelíte, tak všichni žraloci v dohledu zahynou.

Hru Shark Shooter naleznete na této adrese.

Přeji tedy mnoho štěstí a hlavně mnoho rozdaných lincencí na AVG antivirus zdarma 🙂 .


Líbí se Vám můj článek? Dejte mi Like, děkuji:

Leave a Reply