Garance nejnižší ceny Exasoft, opravdu funguje

Kupoval jsem si k Wifi routeru silnější externí anténku a ještě jsem si chtěl koupit kolébku pro WiFi USB klienta. Našel jsem si dané produkty v katalogu prodejce Exasoft (provozuje kamenné obchody i e-shop) a rozhodl jsem se že vyzkouším jejich “garanci nejnižší ceny”. Exasoft mám totiž v Ostravě blízko a chtěl jsem tak zároveň získat nejnižší ceny, které na internetu najdete.

Provedl jsem objednávku a nyní jsem cca 2 dny čekal, než zboží přivezou z jiné pobočky. Po odeslání objednávky mi ještě přišel dotaz, jestli mi připravení zboží na určité datum vyhovuje. Příliš jsem nepochopil, proč se takto ujišťují nicméně jsem datum potvrdil.

Co mě ale mile překvapilo byl fakt, že mi z prodejny zavolali, že pro mě mají zboží připraveno. Což je myslím příjemná služba navíc.

Samotnou slevu, tedy garanci nejnižší ceny poté odpočítává až prodejce na prodejně při placení. Při mém nákupu bez problémů akceptovali cenu nižší, kterou jsem zjistil u konkurence. Ušetřil jsem sice pohých 20 Kč při nákupu za 190 Kč, ale jsem velmi mile překvapen z kvality služeb firmy Exasoft. Navíc sleva 10 % myslím není špatná.

Pamatuji éru, kdy počítačová prodejna AlfaComp byla synomem nejlevnějších počítačů a komponentů. Nyní tuto pozici, minimálně garancí nejnižší ceny na trhu, myslím firma Exasoft úspěšně převzala. Navíc co vím, tak Exasoft je snad jediná prodejna IT a počítačů v centru Ostravy. Exasoft má tuším ještě další kamenné prodejny i jinde, ale to již zjistíte na jejich internetových stránkách: www.exasoft.cz

Z mé zkušenosti tedy Exasoft doporučuji.


Líbí se Vám můj článek? Dejte mi Like, děkuji:

Leave a Reply